Jesteś w usłudze:

Ortodoncja

Aparat estetyczny porcelanowy (ceramiczny)
od 200 PLN

Prostowanie zębów za pomocą aparatu porcelanowego, to gwarancja dyskretnego przebiegu leczenia  i efektywności. Model z porcelanowymi zamkami prezentuje się bardzo elegancko i jest ceniony przez osoby, którym zależy na estetyce. 

 

Czy ortodoncja może zastąpić medycynę estetyczną?

Ortolifting to nieinwazyjna, modna metoda trwałej poprawy wyglądu całej twarzy za pośrednictwem leczenia ortodontycznego.

Przy prostowaniu zębów dochodzi do rozszerzenia łuku zębowego, a w efekcie również do zwiększenia jędrności i elastyczności skóry twarzy oraz spłycenia zmarszczek. Śmiało możemy stwierdzić, że lifting stomatologiczny wielokrotnie zastępował zabiegi z użyciem kwasu hialuronowego lub botoksu. W końcu promienny uśmiech stał się niezbędnym elementem zadbanej twarzy.

Coraz częściej spektakularne efekty leczenia wad zgryzu obserwujemy u znanych aktorów, celebrytów czy influencerów. Gwiazdy wiedzą, że dobry ortodonta pomoże im zachować optymalne rysy twarzy, młodzieńczy uśmiech, a nawet poprawić kondycję skóry.

Moda na dyskretną ortodoncję przywędrowała zza oceanu, a piękne, wyprostowane zęby śmiało pokazują m.in. Justin Bieber, Emma Stone czy Miley Cyrus. Polskie gwiazdy, które z dumą się uśmiechają po terapii ortodontycznej, to Agnieszka Dygant, Katarzyna Cichopek, Marcelina Zawadzka, Roksana Węgiel czy Monika Brodka.

Co charakteryzuje aparat estetyczny ceramiczny (porcelanowy)? 

Aparat ceramiczny, tak samo jak tradycyjny aparat metalowy, jest zbudowany z ligatur, zamków i łuków. Ten typ aparatu estetycznego nie ustępuje aparatom metalowym pod względem skuteczności, a jego zamki mają mlecznobiały odcień, który dobiera się do odcienia zębów. Estetyczne, ceramiczne zamki są odporne na przebarwienia i nie przyciągają spojrzeń.

  • Niezwykła estetyka i jakość
  • Skuteczność w leczeniu zaawansowanych wad zgryzu
  • Opcja dopełnienia terapii zabiegiem z obszaru stomatologii estetycznej