Jesteś w usłudze:

Stomatologia estetyczna

Bonding
od 6 999 PLN

Bonding stanowi niezawodny sposób na błyskawiczną metamorfozę uśmiechu! Metoda ta wpisuje się w najnowsze trendy udoskonalania wizerunku. Ten popularny zabieg pozwala osiągnąć efekt Hollywood Smile już podczas jednej wizyty! Nasi specjaliści zajmujący się od lat stomatologią estetyczną polecają techniki, dzięki którym można przejść prawdziwą metamorfozę uśmiechu bez ingerencji w zdrowe tkanki zęba. 

 

Idealny uśmiech nie tylko dla gwiazd

Dzięki szybkiemu rezultatowi białych, równych zębów zabieg cieszy się powodzeniem wśród naszych Pacjentów…i nie tylko! Wiele gwiazd dużego ekranu i Instagrama zawdzięcza czarujące uśmiechy stomatologii estetycznej. Dzięki bondingowi swoje uśmiechy udoskonaliły m.in. modelki: Ola Ciupa i Sandra Kubicka, a także autorka bestsellerów Blanka Lipińska czy tenisista Mikołaj Jędruszczak.

W obecnych czasach efekt perłowych, równych zębów staje się powszechnie dostępny. Promienny uśmiech nie jest już zarezerwowany tylko dla celebrytów – Ty też zasługujesz na to, by zniewalać swoim uśmiechem!

Bonding — na czym polega i jakie daje korzyści? 

Bonding to metoda estetycznej odbudowy zębów przy użyciu wysokiej jakości żywicy kompozytowej. Materiał ten cechuje się podatnością na modelowanie, co znacząco ułatwia nadanie zębom pożądanego kształtu. Zabieg jest bezpieczny dla szkliwa i całkowicie odwracalny, a do tego przebiega bezboleśnie. Podczas bondingu naturalna struktura zęba pozostaje nienaruszona, pomimo że kompozyt idealnie do niego przylega. Jednak zanim przystąpimy do zabiegu, konieczne jest gruntowne oczyszczenie zębów (usunięcie kamienia nazębnego oraz osadu). Piaskowanie jest obligatoryjne, by ostateczny materiał jak najlepiej przylegał do zębów.

Materiały kompozytowe, stosowane obecnie w stomatologii estetycznej, są odporne na pochłanianie barwników z pożywienia, a efekty bondingu utrzymują się nawet do kilku lat. W Corten Dental Elite stosujemy wysoko estetyczne kompozyty marki Enamel, które perfekcyjnie naśladują prawdziwe struktury zęba, tym samym tworząc efekt naturalnego uśmiechu.

Estetyka i jakość 

W przypadku bondingu kolor materiału kompozytowego jest dobierany indywidualnie do Twoich zębów tak, by efekt był dla Ciebie w 100% zadowalający. Po utrwaleniu rezultatów lampą stomatologiczną żywica jest wygładzana, a Ty możesz cieszyć się gładkimi i błyszczącymi zębami.

Bonding umożliwia wyrównanie kolorytu zębów w przypadku pojedynczych uszkodzeń i jest ekspresowym ratunkiem dla zębów pękniętych oraz ukruszonych. Pacjenci często go wybierają również z uwagi na to, że pozwala zmniejszyć lub całkowicie zlikwidować diastemę.

Flow injection — popularna technika stosowana w bondingu

Flow injection to ceniona technika przewidywalnej rekonstrukcji zębów wykorzystywana w bondingu. Efekty są natychmiastowe – już jednorazowa wizyta w naszej klinice wystarczy, by cieszyć się efektem hollywoodzkiego uśmiechu. Warto dodać, że flow injection można wykonać na całej szczęce lub na kilku zębach, a rezultaty utrzymują się około 3 lat. Niektórzy wybierają flow injection z uwagi na elastyczność – w tym przypadku kształt i kolor zębów można skorygować nawet po zabiegu, jeśli Pacjent zweryfikuje swoją wizję nowego uśmiechu.

W jaki sposób przedłużyć efekt Hollywood Smile? 

Pielęgnacja uśmiechu po bondingu jest bardzo prosta. Pomoże Ci w tym regularna higienizacja (wykonywana raz na pół roku). Korzystne jest też polerowanie bondingów — dzięki temu Twoje zęby będą wolne od osadu, wygładzone i błyszczące na dłużej. Na co dzień zalecamy używanie miękkich szczoteczek do zębów oraz enzymatycznych past wybielających.

Nowy uśmiech na wyjątkową okazję

Chcesz wyglądać olśniewająco w roli panny młodej? A może czeka Cię inna wielka uroczystość lub ważny wyjazd? Bonding to idealne rozwiązanie dla osób, które liczą na szybką przemianę wyglądu i marzą o białym uśmiechu w jeden dzień. Pamiętaj, że zadbany uśmiech może odmłodzić twarz bez użycia skalpela.

Zaprojektujemy Twój nowy uśmiech

W naszej klinice możesz współtworzyć swój wymarzony uśmiech, dzięki Digital Smile Design™. Z pomocą tego programu, wykonamy cyfrową wizualizację Twojej twarzy z nowym uśmiechem. Ty z kolei będziesz mógł zaproponować zmiany i „edytować” swój uśmiech, tak by finalny efekt był dla Ciebie satysfakcjonujący.

Jeśli interesuje Cię uzyskanie efektu Hollywood Smile, rozważ także inne metody takie, jak licówki lub wybielanie zębów. Umów się na konsultacje z naszym stomatologiem, a z pewnością znajdziecie wspólnie rozwiązanie na miarę Twoich oczekiwań.

  • Ekspresowa przemiana uśmiechu – zabieg wykonujemy w czasie jednej wizyty!
  • Bonding jest nieinwazyjny – możesz zyskać śnieżnobiałe zęby o perfekcyjnym kształcie bez ingerencji w szkliwo
  • Przewidywalność efektów, dzięki Cyfrowemu Projektowaniu Uśmiechu

    Oferujemy jeszcze więcej