Jesteś w usłudze:

Stomatologia estetyczna

Digital Smile Design
od 1 999 PLN

Technologia Digital Smile Design to nie czary, mimo że w pewnym sensie pozwala przewidywać przyszłość. Dzięki Cyfrowemu Projektowaniu Uśmiechu już podczas pierwszej wizyty w naszej klinice poznasz finalny efekt leczenia. Za sprawą tej innowacyjnej techniki, rezultaty terapii będą dla Ciebie w 100% przewidywalne.

 

Digital Smile Design to narzędzie, które zdaje egzamin przede wszystkim przy zabiegach z zakresu stomatologii estetycznej, a także protetyki i ortodoncji. Lekarze chętnie korzystają z niego, by perfekcyjnie zaplanować odbudowę zębów za pomocą koron, mostów czy licówek.

Diagnostyka niezbędna przy planowaniu wielkiej przemiany

Pierwszym krokiem w drodze do wymarzonego uśmiechu jest drobiazgowa diagnostyka, a następnie wykonanie dokumentacji cyfrowej prezentującej niedoskonałości w uzębieniu Pacjenta. Skany 3D, zdjęcia wewnątrzustne oraz filmy są podstawą dla zaplanowania leczenia, a na kolejnych etapach pozwolą monitorować zmiany w wyglądzie i zdrowiu Pacjenta.

Podczas projektowania nowego uśmiechu, będziesz mógł obserwować efekty swojej przemiany na monitorze komputera, a przy tym brać czynny udział w planowaniu metamorfozy. Dzięki nowoczesnym programom lekarz na oczach Pacjenta retuszuje kształt, dobiera nowy odcień zębów, a w razie potrzeby na życzenie Pacjenta dokonuje edycji projektu.

Uśmiech pasujący do Twojej twarzy

Zanim lekarz zaprezentuje Ci wizualizację wymarzonego uśmiechu, nasz zespół zajmie się wnikliwą analizą estetyczną. Tworząc Cyfrowy Projekt Uśmiechu, bierzemy oczywiście pod uwagę charakterystyczne cechy danej osoby, jak mimika, rysy i proporcje twarzy, a także kolor oczu i odcień karnacji.

Dzięki cyfrowej wizualizacji stworzymy dla Ciebie zęby o idealnym według Ciebie kształcie, strukturze i kolorze. Dbamy o to, by efekt był naturalny, a indywidualne cele zostały osiągnięte.

  • Zobaczysz, czy z nowym uśmiechem będzie Ci do twarzy, jeszcze przed rozpoczęciem leczenia
  • Efekty metamorfozy uśmiechu w 100% zgodne z oczekiwaniami Pacjenta
  • Wizualizacja metamorfozy uśmiechu dostosowana do mimiki i rysów twarzy

    Oferujemy jeszcze więcej