Jesteś w usłudze:

Stomatologia estetyczna

Hollywood Smile
od 9 500 PLN

Perfekcyjny, śnieżnobiały uśmiech to element wyglądu, który bez wątpienia przyciąga spojrzenia. Poza tym odmładza, zwiększa atrakcyjność i podnosi pewność siebie w relacjach biznesowych oraz towarzyskich. Co więcej, tzw. amerykański uśmiech nie jest już domeną wyłącznie celebrytów — teraz jest osiągalny również dla Ciebie w klinice Corten Dental Elite.

 

Czym jest Hollywood Smile?

Najprościej mówiąc, to śnieżnobiały uśmiech, dobrze znany z wielkiego ekranu. Wbrew pozorom zęby Julii Roberts, Toma Cruise’a, George’a Clooney’a czy Jennifer Lopez, które od lat uchodzą za ideał, nie są dziełem Matki Natury, a stomatologa. Współczesna stomatologia pozwala nam nie tylko zadbać o zdrowie jamy ustnej, ale także uzyskać śnieżnobiały odcień szkliwa, zmienić kształt czy wielkość zębów.

Efekt Hollywood Smile, czyli idealnie rozjaśnionych, równych zębów nie jest już zastrzeżony jedynie dla gwiazd i celebrytów. W Corten Dental Elite pod okiem profesjonalistów przeprowadzimy Cię przez metamorfozę, która sprawi, że niebawem będziesz cieszyć się doskonałym, harmonijnym uśmiechem.

Niezawodne sposoby na efekt Hollywood Smile

W naszej klinice wykonujemy szereg zabiegów, które poprawiają estetykę uśmiechu w krótkim czasie. Jednym ze sposobów na osiągnięcie Hollywood Smile są licówki – ultra cienkie płatki nakładane na zęby, dzięki którym pożegnasz przebarwienia, drobne niedoskonałości, a także zatuszujesz diastemę.

Piękne, białe zęby możesz zyskać również za sprawą bondingu – zabiegu wykorzystującego wysokiej jakości kompozyt na bazie żywicy. Jest to materiał idealnie przylegający do szkliwa i podatny na modelowanie. Rezultaty bondingu są spektakularne. Możemy nadać zębom wyjątkowo naturalny i estetyczny kształt i kolor.

Profesjonalne wybielanie zębów w gabinecie stomatologicznym 

„Wisienką na torcie” jest wybielanie zębów. W naszej klinice uzyskujemy efekt śnieżnobiałych zębów, dzięki różnego rodzaju metodom, całkowicie bezpiecznym dla szkliwa. Jedną z nich jest np. wybielanie lampą Beyond — zabieg trwający niecałą godzinę, którego rezultatami będziesz cieszyć się przez kilka lat.

Popularną metodą rozjaśnienia zębów jest również wybielanie nakładkowe. W tym przypadku przygotujemy dla Ciebie spersonalizowane nakładki dzięki, którym będziesz mieć wpływ na to, jak mocny okaże się efekt rozjaśniania. W tym przypadku rezultaty pojawią się w czasie dwóch tygodni. Niekiedy, gdy kość Pacjenta ma naturalnie jasny kolor, doskonały efekt daje już oczyszczenie zębów estetyczną higienizacją AirFLOW.

Pamiętaj, że rozjaśnienie uśmiechu w profesjonalnym gabinecie stomatologicznym, to gwarancja bezpieczeństwa i trwałości efektów. Jeśli zaufasz ekspertom, to otrzymasz też wskazówki dotyczące tego, jak troszczyć się o zęby po zabiegu, by maksymalnie przedłużyć jego efekty.

Cyfrowa wizualizacja uśmiechu

Podjęcie decyzji o dużej zmianie we własnym wyglądzie naturalnie wzbudza wiele wątpliwości, szczególnie gdy z usług danego stomatologa korzystamy po raz pierwszy. Rozumiemy tego typu obawy i dlatego nasi Pacjenci mogą zobaczyć siebie z nowym uśmiechem jeszcze przed rozpoczęciem leczenia. Jest to możliwe dzięki temu, że na życzenie Pacjenta, cyfrowo projektujemy uśmiechy. Dzięki Digital Smile Design Pacjent może obejrzeć zdjęcia z wizualizacją potencjalnej przemiany i zobaczyć jak będzie wyglądał z nowym uśmiechem.

„Przymierz” swój wymarzony uśmiech

Dzisiejsza technologia pozwala na stworzenie modelu nowego uzębienia, czyli mock-upu. To rodzaj próbnej odbudowy zębów, dzięki któremu będziesz mógł dosłownie przymierzyć swój nowy uśmiech jak sukienkę czy garnitur. Zwykle mock-up pomaga Pacjentom upewnić się, co do swoich oczekiwań, lub je doprecyzować. Dzięki „przymiarkom” nasi eksperci są w stanie zrealizować Twoje marzenie o hollywoodzkim uśmiechu!

Czy stomatologia może zastąpić medycynę estetyczną? 

Nie ulega wątpliwości, że zdrowy, promienny uśmiech odejmuje lat. Jednak nie wszyscy są świadomi, że braki w uzębieniu powodują utratę podparcia mięśni twarzy, a to sprawia, że szybciej powstają nowe zmarszczki i niekorzystne zmiany w wyglądzie twarzy. Jeżeli zależy Ci na poprawie symetrii twarzy i zachowaniu gładkiej skóry, zacznij od wizyty u dentysty.

To naturalne, że z wiekiem nasze zęby się ścierają. Krótkie, starte i stłoczone zęby sprawiają wrażenie ściśniętych ust. Nadanie wyjątkowo estetycznego kształtu zębom (np. za pomocą porcelanowych licówek) zdecydowanie odmłodzi okolice ust i nada twarzy łagodniejszego wyrazu. W zachowaniu urody pomaga też likwidacja wad zgryzu oraz wszelkich przebarwień na zębach.

W Corten Dental Elite wykorzystujemy najnowsze techniki z obszaru chirurgii stomatologicznej, stomatologii zachowawczej, protetyki i przede wszystkim stomatologii estetycznej. Dzięki temu nasi Pacjenci mogą czerpać wszystko, co najlepsze ze stomatologii anti-aging. Zdrowe, pełne uzębienie pozwala zachować regularne rysy i naturalny profil twarzy. Stomatologia przeciwstarzeniowa, może nawet okazać się alternatywą dla operacji plastycznych czy inwazyjnych zabiegów z obszaru medycyny estetycznej.

  • Estetyka w parze ze zdrowiem
  • Cyfrowe projektowanie uśmiechu Digital Smile Design
  • Wizualizacja efektów przed rozpoczęciem leczenia

    Oferujemy jeszcze więcej