Jesteś w usłudze:

Implantologia

Implant stomatologiczny
od 3 999 PLN

Coraz więcej osób ma świadomość tego, że brak nawet jednego zęba powinien zostać uzupełniony implantem lub chociażby mostem protetycznym. Dzięki temu jesteśmy w stanie zachować pełen, estetyczny uśmiech oraz wszystkie zęby w zdrowej kondycji. Dzieje się tak dlatego, że nasze zęby działają jak „naczynia połączone” i stan jednego lub, co gorsze jego brak, znacząco wpływa na pozostałe.

 

Implant zębowy idealnie zastępuje naturalny ząb pod względem wizualnym oraz funkcjonalnym. To malutka śrubka, która pełni rolę korzenia zęba. Stanowi wsparcie dla korony zęba, wykonanej z niezwykłą starannością w naszym laboratorium protetycznym.

Odbudowa zębów za pomocą implantów stomatologicznych — korzyści 

 • Dają naturalny efekt – implanty zębowe są doskonałym odwzorowaniem naturalnych zębów, a nasi Pacjenci zgodnie twierdzą, że nie czują żadnej różnicy między implantami a prawdziwym uzębieniem.
 • Są estetyczne – implanty pozostają zupełnie niewidoczne i są schowane pod dziąsłami.
 • Są bezpieczne – nowoczesna implantologia jest bezpieczna dla zdrowia, a implanty są biokompatybilne z ciałem człowieka. Na co dzień dba się o nie jak o swoje naturalne zęby.
 • Wzmacniają całe uzębienie – wszczepienie implantów pozwala zatrzymać proces zaniku tkanki kostnej i jest z powodzeniem stosowane zarówno w przypadku pojedynczych braków, jak i całego uzębienia. Wstawienie nowych zębów, to nie tylko poprawa atrakcyjności fizycznej, ale też sposób na uniknięcie przebudowy zgryzu oraz zaburzeń w rejonie stawów skroniowo-żuchwowych, które wiążą się często z uciążliwymi bólami głowy, uszu oraz żuchwy.
 • Wysoka jakość i trwałość – korzystamy jedynie z implantów renomowanych producentów takich, jak Nobel czy Straumann™.
 • Pozwalają na zachowanie symetrycznych rysów twarzy oraz konturu dziąseł.
 • nieinwazyjne dla pozostałych zębów – implanty to metoda odtworzenia uzębienia, która nie wiąże się z koniecznością szlifowania sąsiednich zębów.
 • Komfort uśmiechania się i jedzenia – z implantami możesz swobodnie uśmiechać się oraz jeść to, na co masz największą ochotę, nawet jeśli wymaga to gryzienia lub żucia twardych składników.
 • Wygoda – higiena z implantami jest bardzo prosta – dbasz o nie tak samo, jak o naturalne zęby.

Implanty zygomatyczne z łącznikiem — nadzieja dla skomplikowanych przypadków

To przełomowe rozwiązanie dla osób zmagających się z bezzębiem, klasyfikowanych jako wyjątkowo trudne przypadki kliniczne. Nowoczesne metody sprawiają, że warunki anatomiczne nie są już przeszkodą do leczenia implantologicznego. Implanty inaczej zwane jarzmowymi są od lat z powodzeniem stosowane u Pacjentów z rozległymi zanikami kości szczęki. Implanty zygomatyczne dają szansę na nowy uśmiech osobom, które borykają się z problemem ubytków kostnych powstałych wskutek leczenia onkologicznego.

Dlaczego warto wybrać implanty zygomatyczne w Corten Dental Elite?

 • Krótki czas leczenia i rehabilitacji – nawet jeden dzień.
 • Zabieg jest przeprowadzany w znieczuleniu ogólnym – znieczulenie jest aplikowane w obecności anestezjologa.
 • Implanty zygomatyczne eliminują konieczność wykonania zabiegu podniesienia dna zatoki szczękowej czy przeszczepienia kości.
 • Implanty zygomatyczne nie są powszechnie dostępne w każdej klinice stomatologicznej. Dajemy szansę na odbudowę uzębienia osobom, które spotkały się z odmową w innych klinikach.

Czym charakteryzuje się zaawansowana implantologia? 

W naszej klinice stomatologicznej prowadzimy pełną diagnostykę zębów, niezbędną do podjęcia leczenia implantologicznego. Wykonujemy tomografię zębów CBCT, która pozwala szczegółowo ocenić jakość kości oraz stan i położenie zębów. Z kolei cyfrowy skaner 3D umożliwia nam pobranie wirtualnego wycisku dosłownie w kilka minut.

Stosujemy implantologię nawigowaną, to rewolucyjna metoda, dzięki której możemy w niezwykle dokładny sposób określić pozycję, w której powinien zostać umieszczony implant. Dzięki zaprojektowanym przez nas komputerowo szablonom chirurgicznym wszczepiane implanty mają bardzo precyzyjne umiejscowienie i kąt nachylenia. Pozwala nam to na skrócenie czasu zabiegu. Dzięki stworzonemu na indywidualne potrzeby szablonowi, który wykonujemy na naszej drukarce 3D, mamy możliwość przeprowadzenia operacji bez użycia skalpela. Mimo że jest to innowacyjna metoda, jej skuteczność potwierdzają liczne opracowania naukowe.

W Corten Dental Elite wykorzystujemy znieczulenie komputerowe, dzięki któremu zabiegi są dla naszych Pacjentów całkowicie bezbolesne, a aplikacja znieczulenia niemal nieodczuwalna. Zapewniamy także opiekę pozabiegową — mamy do dyspozycji pokoje odpoczynku, gdzie w komfortowej i indywidualnej przestrzeni Pacjenci znajdą idealne warunki, by odprężyć się po operacji.

 • Implanty renomowanych producentów
 • Międzynarodowy zespół implantologów i protetyków
 • Komputerowe planowanie zabiegu

  Oferujemy jeszcze więcej