Jesteś w usłudze:

Protetyka

Korony protetyczne
od 199 PLN

Korony protetyczne to ratunek dla mocno zniszczonych zębów. Pomagają uzyskać piękny, naturalny uśmiech, chroniąc przy tym zęby, które doznały urazów lub uległy starciu. Jest to niezwykle estetyczne rozwiązanie, gdyż korony protetyczne wyglądają niczym prawdziwe zęby.

 

Oprócz pełnego i pięknego uśmiechu odzyskasz pewność siebie i komfort podczas zwyczajnych sytuacji takich, jak rozmawianie czy jedzenie. Twoje odbudowane zęby bez problemu poradzą sobie z gryzieniem, nawet najtwardszych posiłków. Ponadto będą one perfekcyjnym rozwiązaniem, jeśli chcesz, aby  zniekształcony ząb idealnie pasował do pozostałych.

Czym są korony?

Korony są stałym uzupełnieniem, które pozwala na estetyczną odbudowę i wzmocnienie zębów. Są to swego rodzaju „wstawki” mocowane na naturalnych korzeniach zęba lub na implantach. Korony przykrywają zęby i chronią jego wewnętrzne tkanki, a także usprawniają przebieg procesów żucia i gryzienia. Nowoczesne korony, stosowane w naszej klinice, wykonane są najczęściej z ceramiki lub porcelany.

Ta metoda wyróżnia się wysoką estetyką – dzięki koronom, zyskasz piękny, naturalny uśmiech, a przy tym ochronisz zęby, które doznały urazów lub uległy starciu. Korony oferowane przez naszych protetyków wyglądają bardzo autentycznie i znakomicie spełniają funkcje naturalnych zębów.

Dla kogo korony będą idealnym rozwiązaniem?

Na odbudowę uzębienia z wykorzystaniem koron protetycznych najczęściej decydują się Pacjenci, którzy przeszli długotrwałe leczenie kanałowe lub borykają się z problemem wrodzonego braku szkliwa. Będą one świetnym rozwiązaniem również dla zębów mocno uszkodzonych, startych lub silnie przebarwionych. Odbudowa zębów przy pomocy koron protetycznych umożliwia przykrycie uszkodzonych zębów, przywrócenie im prawidłowych funkcji oraz odzyskanie pełnego uśmiechu.

Współczesna protetyka ma bardzo duże możliwości w zakresie modelowania koron. Dzięki temu nasi lekarze z powodzeniem nadadzą Twoim zębom pożądany kształt. Śmiało można stwierdzić, że nasze korony to małe dzieła sztuki, które zgodnie z Twoimi sugestiami dopracowujemy tak, byś osiągnął zamierzony efekt w 100%.

Korony pełnoceramiczne

Jest to najbardziej estetyczne wypełnienie, najczęściej wybierane przez naszych Pacjentów. Korony pełnoceramiczne są w całości wykonane z czystej ceramiki. Znakomicie imitują naturalne uzębienie i świetnie pasują do pozostałych zębów pod względem koloru i odbijania światła. Do tego są odporne na odkładanie się płytki nazębnej, a ich niekwestionowaną zaletą jest to, iż nie powodują reakcji alergicznych.

Korony porcelanowe

Cieszą się dużym zainteresowaniem ze względu na trwałe, imponujące efekty oraz odporność na uszkodzenia mechaniczne. Porcelana nadaje zębom niebywale estetyczny wygląd. Korony porcelanowe posiadają metalowe podbudowy. Zdecydowana większość stopów metali, wykorzystywanych przy wytwarzaniu koron zębowych, jest biokompatybilna.

Co oferuje protetyka cyfrowa?

Często podkreślamy, że bardzo lubimy nowe technologie i dlatego korzystamy z techniki Digital Smile Design, czyli Cyfrowego Projektowania Uśmiechu. To metoda, dzięki której stworzymy dla Ciebie wizję Twojego wymarzonego uśmiechu.

Zanim podejmiesz decyzję o leczeniu protetycznym, możemy też przygotować tzw. mock-up, czyli czasowe, próbne uzupełnienie, które tworzymy na miejscu, dzięki użyciu drukarek 3D. To rozwiązanie sprawi, że będziesz mógł „przymierzyć” swój nowy uśmiech.

To, co wyróżnia Corten Dental Elite, to również własna pracownia protetyczna, w której, dzięki zastosowaniu systemu CAD/CAM, tworzymy wypełnienia projektowane na miarę. Modelowanie cyfrowe sprawia, że jesteśmy w stanie tworzyć korony protetyczne precyzyjnie i dużo sprawniej niż w przypadku metod tradycyjnych.

Dlaczego Pacjenci ufają Corten Dental Elite?

Jak widać, w naszej klinice możesz liczyć na pełną obsługę, począwszy od podstawowej diagnostyki, po zaawansowane prace protetyczne. Wszystko załatwiamy na miejscu, a wymagające przypadki są konsultowane przez zespół specjalistów.

Indywidualne podejście i troska o wygodę Pacjenta są dla nas bardzo istotne. Chcemy odczarować stereotypy na temat dentystów i dlatego udowadniamy, że wizyta u stomatologa może być przyjemnością.

W naszej klinice stosujemy nowoczesne metody znieczulania, dzięki którym przebieg leczenia jest bardzo łagodny. Po zabiegu nasi Pacjenci mogą zrelaksować się w specjalnym pokoju odpoczynku.

  • Dokładna, pełna diagnostyka jamy ustnej
  • Nowoczesna pracownia protetyczna
  • Za sprawą Digital Smile Design Pacjent bierze udział w projektowaniu swojego nowego uśmiechu

    Oferujemy jeszcze więcej