Jesteś w usłudze:

Stomatologia estetyczna

Licówki
od 849 PLN

Licówki to jeden z topowych sposobów na perfekcyjny uśmiech i odmłodzoną twarz. To właśnie ze względu na spektakularny i szybki efekt, licówki cieszą się wielką popularnością nie tylko wśród gwiazd filmowych i celebrytów, ale także naszych Pacjentów. Dzięki licówkom możesz mieć białe, równe zęby o idealnym kształcie w bardzo krótkim czasie – brzmi wspaniale, prawda?

 

Światowy bestseller!

Licówki to niewątpliwie światowy bestseller! Umożliwiają poprawę kształtu zębów, pozbycie się niedoskonałości oraz uzyskanie efektu Hollywood Smile. Pacjenci Corten Dental Elite, którzy zdecydowali się na licówki, wychodzą z naszej kliniki z uśmiechami na miarę wielkich gwiazd.

Znane osobistości, które w swojej karierze przeszły metamorfozy uśmiechu to m.in. George Clooney, Tom Cruise czy Ronaldo. Ten przebój przyjął się również wśród polskich gwiazd — za sprawą licówek dumnie uśmiecha się Natalia Siwiec, Edyta Pazura oraz Małgorzata Kożuchowska. Hollywood Smile, który możesz osiągnąć m.in. dzięki licówkom zębowym, nie jest już domeną wyłącznie celebrytów, ale jest możliwy do wykonania w profesjonalnym gabinecie stomatologicznym. Z naszej kliniki również Ty możesz wyjść z perfekcyjnym uśmiechem!

W jaki sposób licówki odmienią Twój uśmiech?

Licówki to cienkie „płatki”, które są mocowane na przedniej powierzchni zębów. Te niepozorne nakładki idealnie maskują defekty, przebarwienia i niedoskonałości, nadając zębom wyjątkowo estetyczny, a zarazem naturalny kształt. Licówki skutecznie eliminują drobne niedoskonałości (np. złamania lub ukruszenia się zębów), ale mogą także stanowić alternatywę dla leczenia ortodontycznego (licówki pozwalają osiągnąć kosmetyczny efekt w przypadku uzębienia bez zaawansowanych wad zgryzu). W niektórych przypadkach za pomocą licówek dokonuje się korekty położenia zęba czy usunięcia diastemy.

Jeśli cenisz sobie jakość i trwałe efekty — licówki będą idealnym rozwiązaniem. Wysokiej klasy licówki pozwolą Ci czerpać satysfakcję ze swojego uśmiechu nawet przez kilkanaście lat. Licówki wykonujemy we własnej pracowni protetycznej — to nasze małe dzieła sztuki, które dopracowujemy w najdrobniejszych szczegółach.

Pokażemy Ci efekty Hollywood Smile przed rozpoczęciem leczenia

Licówki zębów to stosowane przez nas rozwiązanie, które łączy nowoczesną protetykę cyfrową i stomatologię estetyczną. Projektując Twój idealny, hollywoodzki uśmiech, indywidualnie dopasowujemy kolor licówek i konturujemy ich kształt. Bierzemy pod uwagę wielkość zębów oraz proporcje i rysy twarzy.

Dbamy o to, by nowy uśmiech spełniał Twoje oczekiwania i dlatego, zanim przeprowadzimy zabieg, pokażemy Ci cyfrową wizualizację Twojej twarzy z nowym uśmiechem (Digital Smile Design™). Na podstawie Twoich uwag, udoskonalimy projekt tak, aby efekt był dla Ciebie w 100% zadowalający.

Licówki pełnoceramiczne

Nasi lekarze i Pacjenci jednomyślnie uważają je za najlepsze rozwiązanie, nazywając je w kuluarach „Mercedesem” wśród licówek. To pierwszy wybór u osób, które szukają licówek najwyższej jakości. Wyróżnia je także niezwykła trwałość (nawet 15 lat). Licówki pełnoceramiczne od lat królują w profesjonalnych gabinetach stomatologicznych i są cenione również z uwagi na zachowanie stabilności swojego koloru.

Licówki porcelanowe

Są często polecane przez lekarzy, ponieważ charakteryzują się dużą wytrzymałością mechaniczną, elastycznością, trwałością oraz odpornością na osadzanie się kamienia nazębnego i nalotu. Osoby, które wybierają licówki porcelanowe, mogą pochwalić się gładkimi, błyszczącymi zębami. Warto dodać, że porcelana nie wywołuje reakcji alergicznych.

Sposoby na spektakularny uśmiech 

W Corten Dental Elite na życzenie Pacjenta wykonujemy również estetyczne licówki ceramiczne i kompozytowe. Jeśli interesuje Cię uzyskanie efektu Hollywood Smile, dowiedz się koniecznie, na czym polega bonding i sprawdź jak działa wybielanie zębów lampą Beyond. Przyjdź na konsultacje, a nasz lekarz przygotuje indywidualny plan leczenia dzięki, któremu osiągniesz cel w postaci perfekcyjnego uśmiechu, pasującego do Twojej twarzy i osobowości.

 • Nasze licówki to małe dzieła sztuki – trwałe i estetyczne
 • Efekt hollywodzkiego uśmiechu
 • Cyfrowe Projektowanie Uśmiechu Digital Smile Design
 • Przed zabiegiem Efekt
  Efekt zabiegu
 • Przed zabiegiem Efekt
  Efekt zabiegu

  Oferujemy jeszcze więcej