Aparat stały metalowy
od 2 599 PLN

Podejmując leczenie ortodontyczne, nie tylko odmieniasz uśmiech, ale też odmładzasz się i czujesz się atrakcyjniej w swoim ciele. Ustawienie zębów warunkuje właściwe napięcie mięśni twarzy, a liczne badania potwierdzają, że efektywna ortodoncja wpływa pozytywnie na opóźnienie starzenia się. Prostowanie zębów niesie korzyści dla zdrowia i urody.

 

W Corten Dental Elite znamy wiele przypadków, gdy skuteczna ortodoncja pozwoliła  naszym Pacjentom uwolnić się od uciążliwych bólów głowy czy szumów usznych. Eliminacja nieprawidłowości zgryzu, to także zwiększenie komfortu spożywania posiłków oraz ułatwienie higieny jamy ustnej. Właściwe ustawienie zębów, to w konsekwencji mniejsza podatność na odkładanie kamienia nazębnego, mniejsze prawdopodobieństwo powstania próchnicy oraz ścierania się zębów.

Dla wielu osób, rozpoczynających leczenie ortodontyczne motywacją jest chęć poprawy wymowy. Problemy z dykcją, często stanowiące konsekwencje wady zgryzu, bywają powodem blokady w relacjach społecznych i zawodowych. Poprawiając układ zębów i swoją wymowę, zyskasz swobodę w wypowiadaniu się.

Aparat ortodontyczny jako modny dodatek i element self care

Czasy kiedy noszenie okularów czy aparatu ortodontycznego było powodem do wstydu, dawno odeszły do lamusa. Dzisiaj takie gadżety są ciekawym dopełnieniem stylizacji i synonimem dbania o zdrowie.

Pamiętaj, że współczesna ortodoncja jest dostępna dla każdego. Wbrew pokutującej opinii, wiek nie jest przeciwskazaniem do leczenia wad zgryzu. Każdy moment jest idealny, by poprawić uśmiech i jakość swojego życia, a leczenie ortodontyczne pozwoli Ci utrzymać zęby w znakomitej kondycji przez długie lata.

Aparaty ortodontyczne noszą osoby w różnym wieku, a przykładem świecą gwiazdy rozpoznawalne na całym świecie. Efektami leczenia ortodontycznego pochwalili się m.in. Tom Cruise, Madonna, Angelina Jolie, Nicolas Cage oraz Katy Perry. Z kolei w Polsce z aparatem chętnie pokazywali się: Maciej Musiał, Hanna Lis, Kasia Stankiewicz czy Natalia Siwiec. Znani i lubiani udowodniają, że z aparatem ortodontycznym naprawdę można zjawiskowo wyglądać.

Aparat metalowy klasyczny

Stałe aparaty ortodontyczne są cenione za efektywność oraz precyzję. To tradycyjne, sprawdzone rozwiązanie, za pomocą którego można wyleczyć praktycznie każdą, najbardziej skomplikowaną wadę zgryzu.

Tradycyjne aparaty mają uniwersalne zastosowanie – niezawodnie usuwają wszelkiego rodzaju zaburzenia ortodontyczne, zarówno u dzieci, jak i u dorosłych.

Standardowy metalowy aparat składa się z łuku oraz metalowego zamka, który jest mocowany na zębach za pomocą specjalistycznego kleju. Łuk oraz ligatury to elementy wymienne. Ligatury, czyli specjalne ortodontyczne gumeczki, są dostępne w szerokiej palecie barw – młodzi Pacjenci częściej wybierają kolorowe, a starsi raczej stawiają na ligatury białe, szare lub przezroczyste.

 • Wszechstronne usługi stomatologiczne – przed rozpoczęciem terapii ortodontycznej, zadbamy o wyleczenie zębów i profilaktykę
 • Skan 3 D – stworzymy precyzyjny model Twojego uzębienia
 • Dobierzemy aparat ortodontyczny niezależnie od tego, w jakim jesteś wieku
 • Przed zabiegiem Efekt
  Efekt zabiegu
 • Przed zabiegiem Efekt
  Efekt zabiegu

Pozostałe zabiegi

Nie czekaj z decyzją
i zarezerwuj wizytę

Rozumiemy, że nasi Pacjenci oczekują prostoty i doradztwa, żeby sprawnie podejmować decyzje wszelkie elementy wizyty są skrócone do maksymalnie proste (proste rozwiązania, prosty cennik, proste plany leczenia.

  Oferujemy jeszcze więcej