Jesteś w usłudze:

Stomatologia ogólna

Pakiet Protect My Smile – higienizacja
od 399 PLN

Higienizacja to pakiet zabiegów, dzięki którym poprawisz kondycję swoich zębów, dokładnie je oczyścisz z kamienia nazębnego, a przy tym delikatnie je wybielisz. Stomatolodzy radzą, by wykonywać ją przynajmniej dwa razy w roku. Dzięki higienizacji błyskawicznie odmienisz swój wizerunek, jednocześnie stosując profilaktykę próchnicy.

 

Higienizacja premium – sprawdź jakich efektów możesz się spodziewać

W ramach higienizacji nasi specjaliści wykonują skaling, piaskowanie, polerowanie oraz remineralizację szkliwa. Sprawdź jakie korzyści dla urody oraz zdrowia jamy ustnej niosą ze sobą te zabiegi:

Skaling 

Systematyczne usuwanie kamienia nazębnego zapewnia natychmiastową poprawę estetyki uśmiechu, a w długofalowej perspektywie chroni zęby przed nadwrażliwością, stanami zapalnymi, krwawieniem dziąseł, a także przed parodontozą. Tego typu zabiegi pielęgnacyjne pomagają zachować świeży oddech.

Piaskowanie 

To zabieg, który pozwala szybko i skutecznie pozbyć się przebarwień oraz płytki nazębnej. Piaskowanie jest bezpieczne dla szkliwa, a efekty zabiegu szczególnie docenią miłośnicy mocnej kawy i herbaty. Piaskowanie pozwala przywrócić naturalny kolor zębów.

Piaskowanie w Corten Dental Elite charakteryzuje się wysoką skutecznością z uwagi na zastosowanie technologii AIRFLOW®. Dzięki piaskarce nowej generacji efektywnie usuwamy biofilm z powierzchni naddziąsłowych oraz poddziąsłowych. Zabieg z użyciem AIRFLOW® znakomicie sprawdza się w przypadku dogłębnego oczyszczania zębów stałych i mlecznych, implantów, wypełnień, języka i podniebienia, jak i zamków ortodontycznych.

Urządzenie AIRFLOW® zaskarbiło sobie sympatię lekarzy oraz Pacjentów. Precyzyjny kanał przepływu piasku pozwala skutecznie oczyszczać zęby w krótszym czasie, niż robią to starsze modele piaskarek. Nowoczesne techniki piaskowania sprawiają, że efekty są szybko zauważalne, a sam zabieg jest bardzo delikatny i bezbolesny.

Polerowanie zębów

To gwarancja usunięcia nalotów i utrzymania szkliwa w znakomitej kondycji. Zęby po polerowaniu stają się gładkie i błyszczące. Naturalnie zęby prezentują się dzięki temu dużo lepiej, ale nie tylko to jest profitem dla Pacjenta – na gładkiej powierzchni zębów rzadziej osadza się płytka nazębna i bakterie.

Remineralizacja szkliwa pozwoli wzmocnić zęby

To działanie przywraca zębom utracony blask i kolor. Remineralizacja szkliwa polega na tym, by ponownie wbudować w tkankę zęba utracone jony wapnia i fosforu. Poprzez wzmocnienie szkliwa Pacjent uniknie nadwrażliwości szyjek zębowych. Odbudowa szkliwa to również zabezpieczenie przed różnego typu urazami – w tym m.in. przed kruszeniem i złamaniem. Remineralizację czasem porównuje się do lakierowania zębów.

Profesjonalna pielęgnacja zębów w domu

Nasi stomatolodzy podpowiedzą, jak zminimalizować ryzyko próchnicy oraz przebarwień zębów, a także jak dbać o higienę jamy ustnej na co dzień. W Corten Dental Elite zakupisz profesjonalne preparaty do higieny jamy ustnej, niedostępne w większości aptek czy drogerii. Przygotowaliśmy ekskluzywne zestawy do pielęgnacji, które pomogą Ci zadbać o zęby w warunkach domowych.

  • Natychmiastowa poprawa estetyki uśmiechu
  • Efektywne oczyszczanie zębów z technologią AIRFLOW®
  • Doradztwo w zakresie profilaktyki chorób zębów i higieny jamy ustnej

    Oferujemy jeszcze więcej