Jesteś w usłudze:

Ortodoncja

Samoligaturujący aparat stały
od 3 799 PLN

Estetyczne aparaty stałe umożliwiają skuteczne i zarazem dyskretne prostowanie zębów.  W Corten Dental Elite pod okiem doświadczonych ortodontów poprawisz estetykę swojego uśmiechu w pełni komfortowych warunkach.

 

Likwidacja wad zgryzu pomaga zachować prawidłowe funkcje żucia, czyni higienę jamy ustnej dużo przyjemniejszą i pomaga w utrzymaniu właściwego napięcia mięśni twarzy. Za sprawą ostatniego punktu, ortodoncję zaczęto zaliczać do obszaru stomatologii anti-aging, gdyż właściwe ustawienie zębów zapobiega przedwczesnemu pojawianiu się zmarszczek.

Warto pamiętać, że leczenie ortodontyczne to nie tylko efekt estetyczny – nierzadko okazuje się ono antidotum na przewlekle bóle głowy. Prostując zęby, odciążysz stawy skroniowo-żuchwowe i pozbędziesz się napięcia, które niejednokrotnie odpowiada za uciążliwe bóle głowy, szyi i barków.

Osoby, które myślą o założeniu aparatu ortodontycznego często wstydzą się swojego uśmiechu lub niewyraźnej wymowy. Dobrze przeprowadzone leczenie ortodontyczne pozwoli pozbyć się blokad w relacjach społecznych i odzyskać pewność siebie.

 

Czy ortodoncja może zastąpić medycynę estetyczną?

Ortolifting to nieinwazyjna, modna metoda trwałej poprawy wyglądu całej twarzy za pośrednictwem leczenia ortodontycznego.

Przy prostowaniu zębów dochodzi do rozszerzenia łuku zębowego, a w efekcie również do zwiększenia jędrności i elastyczności skóry twarzy oraz spłycenia zmarszczek. Śmiało możemy stwierdzić, że lifting stomatologiczny wielokrotnie zastępował zabiegi z użyciem kwasu hialuronowego lub botoksu. W końcu promienny uśmiech stał się niezbędnym elementem zadbanej twarzy.

Coraz częściej spektakularne efekty leczenia wad zgryzu obserwujemy u znanych aktorów, celebrytów czy influencerów. Gwiazdy wiedzą, że dobry ortodonta pomoże im zachować optymalne rysy twarzy, młodzieńczy uśmiech, a nawet poprawić kondycję skóry.

Moda na dyskretną ortodoncję przywędrowała zza oceanu, a piękne, wyprostowane zęby śmiało pokazują m.in. Justin Bieber, Emma Stone czy Miley Cyrus. Polskie gwiazdy, które z dumą się uśmiechają po terapii ortodontycznej, to Agnieszka Dygant, Katarzyna Cichopek, Marcelina Zawadzka, Roksana Węgiel czy Monika Brodka.

 

Aparat na zęby nie tylko dla nastolatków

Świadomość Polaków w temacie korzyści płynących z leczenia ortodontycznego bardzo wzrosła w ostatnich latach. Noszenie aparatu jest trendem również wśród osób w dorosłym lub dojrzałym wieku, a nie jak dawniej bywało domeną nastolatków. Pacjenci 40+ i 50+ częściej wybierają dyskretne aparaty, a prostowanie zębów przestało być tematem tabu. Lekarze są zgodni co do tego, że każdy wiek jest dobry na to, by udoskonalić swój uśmiech.

 

Aparat estetyczny samoligaturujący

W odróżnieniu od aparatów porcelanowych i kryształowych aparat samoligaturujący zamiast ligatur składa się z malutkich klapek (zatrzasków), które odpowiadają za to, by utrzymać cały łuk w zamkach. Zamki w aparacie samoligaturującym są nieduże i dyskretne.

 

Wzmocnij efekt pięknego uśmiechu stomatologią estetyczną

W celu osiągnięcia perfekcyjnego uśmiechu, wielu naszych Pacjentów decyduje się po leczeniu ortodontycznym na wykonanie zabiegu z obszaru stomatologii estetycznej takiego, jak bonding, licówki czy flow injection. Dzięki takiemu uzupełnieniu terapii ortodontycznej mogą zyskać prawdziwy hollywoodzki uśmiech.

 

 • Precyzyjna diagnostyka w technologii 3D
 • Szeroka oferta estetycznych aparatów ortodontycznych
 • Możliwość zakończenia leczenia efektem Hollywood Smile
 • Przed zabiegiem Efekt
  Efekt zabiegu
 • Przed zabiegiem Efekt
  Efekt zabiegu
 • Przed zabiegiem Efekt
  Efekt zabiegu
 • Przed zabiegiem Efekt
  Efekt zabiegu
 • Przed zabiegiem Efekt
  Efekt zabiegu
 • Przed zabiegiem Efekt bb
  hghg
  Efekt zabiegu hghg

Nie czekaj z decyzją
i odezwij się do nas

Rozumiemy, że nasi Pacjenci oczekują prostoty i doradztwa, żeby sprawnie podejmować decyzje wszelkie elementy wizyty są skrócone do maksymalnie proste (proste rozwiązania, prosty cennik, proste plany leczenia.

  Oferujemy jeszcze więcej