Jesteś w usłudze:

Diagnostyka

Skaner 3D Shape Trios
od 199 PLN

Skaner wewnątrzustny 3D pozwala w wygodny, szybki i dokładny sposób przeskanować zęby i stworzyć wirtualny model całego uzębienia. To duże ułatwienie w przygotowaniu planu leczenia, monitorowaniu postępów w terapii oraz zmian w wyglądzie Pacjenta.

 

Na końcówce skanera znajduje się minikamera, która robi zdjęcia jamy ustnej, a następnie generuje obraz 3D, który potem można oglądać na ekranie komputera. Urządzenie jest wyposażone w inteligentne końcówki robocze działające na zasadzie natychmiastowego nagrzewania, co sprawia, że narzędzie jest gotowe do pracy dosłownie w kilka sekund. Skaner 3D Shape Trios pozwala na stworzenie modelu zębów i oglądanie ich z każdej strony, a także na dokładne diagnozowanie ognisk próchnicy.

Skan zębów 3D – precyzyjny pomiar i model na miarę

Kompaktowy skaner zyskuje uznanie stomatologów przede wszystkim dlatego, że jest to narzędzie idealne do pobierania cyfrowych wycisków. Urządzenie śmiało możemy nazwać następcą klasycznych odlewów protetycznych. To alternatywa, która pozwala oszczędzić czas, a samo rozwiązanie jest bardziej komfortowe dla Pacjenta.

W czasie skanowania zintegrowana kamera wewnątrzustna nagrywa obrazy w jakości HD, a przy tym jest w stanie dokonać pomiaru odcieni zębów oraz zarejestrować artykulację. Proces skanowania zajmuje zaledwie kilka minut i nie sprawia bólu. Skaner pozwala zajrzeć w trudnodostępne miejsca i ma wszechstronne zastosowanie – skanowanie przyspiesza przede wszystkim prace protetyczne i ortodontyczne.

Technikę 3D wyróżnia wysoka precyzja – w tym przypadku komputer ma większe możliwości niż człowiek. Stomatolodzy cenią skanery za natychmiastowe efekty, poręczność i dokładność.

Wsparcie dla implantologii i protetyki 

Rola stomatologii cyfrowej jest nieoceniona w tworzeniu perfekcyjnych uzupełnień protetycznych, takich jak korony czy licówki. Skanowanie 3D bardzo ułatwia również prace implantologiczne. Połączenie skanów z trójwymiarowymi zdjęciami uzyskanymi w trakcie tomografii komputerowej daje specjalistom pełniejszy obraz warunków anatomicznych Pacjenta.

Urządzenie 3D Shape Trios pozwala stworzyć w bezbłędny sposób przestrzenny obraz zębów i przeprowadzić analizę zgryzu. Cyfrowy wycisk zębów znajduje zastosowanie również przy prostowaniu zębów, gdyż służy jako baza do wykonania nakładek ortodontycznych.

  • Komfortowe pobieranie wycisku
  • Usprawnienie realizacji prac protetycznych
  • Możliwość zobaczenia finalnego efektu leczenia, dzięki Cyfrowemu Projektowaniu Uśmiechu

    Oferujemy jeszcze więcej