Jesteś w usłudze:

Stomatologia estetyczna

Wybielanie zębów lampą Beyond
od 649 PLN

Wybielanie lampą Beyond to profesjonalna metoda rozjaśniania zębów, którą pokochały tysiące osób. Dzięki tej technice zyskasz śnieżnobiały uśmiech i na długo pożegnasz nieestetyczne przebarwienia. Bez wątpienia czarujący, nieskrępowany uśmiech pozwala nam na dłużej zachować młody wygląd, skracać dystans między ludźmi, a przy tym umożliwia spontaniczne wyrażanie emocji.

 

Zadbane zęby, to element wyglądu, który przy pierwszym kontakcie z nowo poznaną osobą od razu rzuca się w oczy. Rozjaśnianie zębów w gabinecie stomatologicznym, to skuteczna metoda na ekspresową przemianę uśmiechu, a zabieg wykonany pod okiem profesjonalisty jest łagodny dla szkliwa i nie niszczy zębów.

Wiemy doskonale, że w utrzymaniu pięknego koloru zębów przeszkadzają nie tylko używki, ale też uwarunkowania genetyczne oraz przyjmowanie niektórych leków. To zupełnie normalne, że zęby tracą pierwotną barwę z wiekiem, mimo starannej higieny. Antidotum na takie rozterki urodowe okazują się szybkie i proste zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej.

Wybielanie zębów lampą Beyond – korzyści

  • Bezpieczeństwo i efektywność – metoda Beyond jest wysoce skuteczna, a do wybielania zębów tą techniką używa się specjalnego żelu wybielającego. Poziom pH wspomnianego preparatu, lekarz dobieramy do poziomu pH, który występuje w Twojej jamie ustnej. Dzięki temu rozwiązaniu szkliwo pozostaje bezpieczne, a zęby są odpowiednio przygotowane do naświetlania.
  • Dokładność –  w odróżnieniu od klasycznych metod, takich jak wybielanie nakładkowe, zabieg przy wykorzystaniu lampy Beyond, usuwa przebarwienia bardziej gruntownie – nie tylko te powierzchowne, ale także te, które znajdują się głęboko w strukturze zęba.
  • Natychmiastowa realizacja – by wybielić zęby lampą Beyond, wystarczy nawet pojedyncza wizyta. Zabieg trwa około 30 – 60 minut i tylko tyle potrzeba, by odmienić uśmiech.
  • Długotrwałe rezultaty – zęby wybielone metodą Beyond zachowują jasny odcień nawet przez kilka lat. Możesz być pewien, że po zabiegu lekarze przekażą Ci zalecenia dotyczące pielęgnacji nowego uśmiechu tak, abyś mógł utrzymać efekty wybielania jak najdłużej.
  • Naturalny efekt – nasz specjalista bez wątpienia dopasuje odcień zębów do Twoich oczekiwań.

Piękny uśmiech pomaga w życiu!

Lekarze podpisują się pod twierdzeniem, że „śmiech to zdrowie” – Twoje ciało jest Ci wdzięczne za każdą minutę śmiechu – dzięki temu dotleniasz swój organizm, rozładowujesz napięcie psychiczne, a jednocześnie poprawia się krążenie oraz praca Twojego serca, mózgu i płuc.

Czarujący uśmiech przydaje się w wielu zawodach, szczególnie tam, gdzie występuje duże natężenie kontaktów z ludźmi. Idealne zęby świadczą też o statusie społecznym i materialnym. Dlatego też inwestycja w perłowy uśmiechu z pewnością się opłaci, jeśli Twój wizerunek pojawia się mediach lub spędzasz dużo czasu na wystąpieniach publicznych czy negocjacjach.

Dla wielu osób idealną chwilą na dokonanie metamorfozy uśmiechu bywa okres przygotowań do ważnej, długo wyczekiwanej uroczystości takiej, jak na przykład ślub czy wesele.

Pamiętaj, że wybielanie w domowych, amotorskich warunkach może skutkować niezadowalającymi efektami oraz urazami dziąseł. Obecnie na rynku dostępnych jest wiele preparatów wybielających o silnym działaniu, które nie są do końca przebadane. Odwiedzając doświadczonego stomatologa, korzystasz z usług objętych gwarancją.

  • Profesjonalna, bezpieczna metoda wybielania zębów
  • Wysoka skuteczność i trwałe rezultaty zabiegu
  • Odpowiednie przygotowanie do specjalistycznego zabiegu – działamy kompleksowo

    Oferujemy jeszcze więcej