Jesteś w usłudze:

Stomatologia ogólna

Znieczulenie komputerowe THE WAND 
od 89 PLN

Jedną z  najważniejszych wartości, które wyznaje nasz zespół, jest troska o komfort Pacjenta. Chcemy, aby leczenie w Corten Dental Elite przywodziło na myśl jedynie pozytywne wspomnienia – dlatego też w naszej klinice stosujemy nowoczesne metody znieczulania. Zależy nam na tym, aby wyeliminować wszelkie nieprzyjemne odczucia. Dokładamy starań, by wszyscy Pacjenci wychodzili od nas uśmiechnięci i rozluźnieni. Zabiegi przeprowadzane w naszej klinice są bezbolesne i bezpieczne.

 

THE WAND to nowoczesna, bezbolesna metoda znieczulania miejscowego. Technologia umożliwia stopniowe dawkowanie znieczulenia, a cały proces aplikowania substancji znieczulającej jest precyzyjnie kontrolowany przez komputer.

Jak działa znieczulenie komputerowe?  

Do podania preparatu służy niewielki aplikator, wyglądem zbliżony do długopisu, którego kształt pozwala lekarzowi osiągnąć bardzo dużą swobodę i dokładność ruchów. Śmiało można stwierdzić, że tego typu akcesoria działają niczym czarodziejskie różdżki.

Znieczulenie komputerowe THE WAND sprawi, że podczas zabiegu stomatologicznego nic nie będzie Cię bolało. To bezbolesna alternatywa dla tradycyjnej formy podawania znieczulenia.

Dlaczego stomatolodzy polecają znieczulenie komputerowe? 

  • Wysoka precyzja tej techniki sprawia, że to rozwiązanie jest komfortowe dla Pacjenta.
  • Znieczulenie komputerowe THE WAND, zyskało przewagę nad standardową metodą również z uwagi na to, że nie wpływa na mimikę twarzy pacjenta, nie powoduje opuchlizny ani zaburzeń mowy.
  • Bezpieczna, precyzyjna metoda znieczulania
  • Dbamy o komfort Pacjenta – wszelkie dolegliwości są ograniczone do minimum
  • Metoda odpowiednia dla dzieci

    Oferujemy jeszcze więcej