dr n. med. Katarzyna Brus-Sawczuk
dr n. med. spec. endodonta

To doświadczony lekarz stomatolog z wieloletnim stażem pracy. Specjalizuje się w leczeniu z zakresu stomatologii zachowawczej z endodoncją. Dzięki szerokiej wiedzy stomatologicznej tworzy kompleksowe plany leczenia, dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego Pacjenta. Wykorzystuje do leczenia mikroskop zabiegowy, który umożliwia powiększenie pola operacyjnego i bardziej precyzyjne wejrzenie w system korzeniowy.

Stomatologia jest jej prawdziwą pasją. Jest absolwentką Śląskiego Uniwersytetu Medycznego, obecnie adiunkt w Zakładzie Stomatologii Zintegrowanej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Wykłada w Polsce i zagranicą, prowadzi kursy dla lekarzy i studentów. Jest autorką i współautorką publikacji branżowych i monografii naukowych.

„Endodoncja to wąska dziedzina, która jest szansą na zachowanie własnego uzębienia. Bo ząb jeśli wyleczony – to najlepszy implant! Anatomia systemu korzeniowego jest często zaskakująca. Jeśli udaje się zachować zęba martwego, ale wyleczonego, wypełnionego, funkcjonującego, to moja satysfakcja i najlepsze rozwiązanie dla Pacjenta!”

 

  • Wykwalifikowany lekarz endodonta
  • Zamiłowanie do stomatologii estetycznej
  • Tytuł doktora nauk medycznych

    Pozostali członkowie zespołu