Poznaj bliżej Corten Dental Elite 

Corten Dental Elite to jedyna w swoim rodzaju nowoczesna klinika stomatologiczna położona w sercu warszawskiej Woli. Połączenie wysokich kompetencji naszych lekarzy ze światowymi trendami leczenia stomatologicznego to fuzja, dzięki której jesteśmy w stanie sprostać potrzebom najbardziej wymagających osób.

Nasza filozofia

Wiemy, jak istotny dla wielu naszych Pacjentów jest zdrowy i jednocześnie olśniewający uśmiech. Każdy ząb traktujemy jak małe dzieło sztuki, które wymaga indywidualnego spojrzenia, i które zawsze chcemy dopracować do najmniejszego detalu, co można porównać do ostatniego pociągnięcia pędzlem przez artystę, który kończy niezwykły obraz.

Szacunek

Szanujemy Ciebie i Twój czas. Staramy się, aby wizyty zawsze odbywały się w dogodnych dla Ciebie godzinach. Nasi lekarze i specjaliści są zgranym, międzynarodowym zespołem, dlatego ściśle ze sobą współpracują, byś mógł w możliwie najszybszym czasie cieszyć się celami, jakie chcesz osiągnąć z naszą pomocą.

Profesjonalizm

Bogate wyposażenie naszych gabinetów oraz wykorzystanie zaawansowanych technologii cyfrowych sprawiają, że diagnostyka w Corten Dental Elite jest niezwykle dokładna, a efekty leczenia stają się szybko zauważalne. Nasi specjaliści stosują w pracy zaawansowane narzędzia takie, jak m.in. skaner wewnątrzustny 3D Trios, piaskarki Airflow czy drukarki 3D.

Zaufanie

Nasza klinika stomatologiczna zyskuje zaufanie, ponieważ wsłuchujemy się w to, co mówi Pacjent. Nad skutecznością i bezpieczeństwem przeprowadzanych zabiegów czuwa międzynarodowa kadra. Uważamy, że wymiana doświadczeń to coś, co bardzo pomaga ulepszać pracę, a w naszym zespole znajdziecie specjalistów z takich krajów, jak m.in. Portugalia, Ukraina czy Iran. Możemy też pochwalić się współpracą z doktorem Paulo Malo – światowej sławy implantologiem, pomysłodawcą metody All-on-4, która zrewolucjonizowała metody odbudowy zębów.

Jesteśmy wdzięczni, że wszechstronną opiekę nad swoim uśmiechem powierzyła nam Krystyna Sokołowska – modelka i zdobywczyni tytułu Miss Polonia 2022. Urzekający, zdrowy uśmiech z pewnością pozwala podkreślić jej młodość i wyjątkową urodę. W przypadku Krystyny Sokołowskiej piękny uśmiech pozostaje nieodłącznym elementem wizerunku i medialną wizytówką.

Komfort Pacjenta

Zależy nam na wygodzie Pacjenta i wysokich standardach obsługi. Zaprojektowaliśmy funkcjonalne, przytulne wnętrza, które umożliwiają szybki powrót do zdrowia — pokoje odpoczynku czy aromaterapia, to elementy, które pomogą Ci zrelaksować się po zabiegu. W trosce o spokojny, bezstresowy przebieg leczenia, zapewniamy również nowoczesne metody znieczulania.

W kontakcie z Pacjentem stawiamy też na transparentną współpracę i dobrą komunikację. Tworzymy indywidualne plany leczenia, informujemy o szacowanym czasie i wszystkich etapach zabiegu, udzielamy wskazówek dotyczących rekonwalescencji. Poza tym upraszczamy formalności, a nasza obsługa znakomicie komunikuje się w językach obcych.